ARıza 6. Bölüm 1 Fragmanı

0

Show TV’nin beğenilen dizilerinden birisi olan ARıza’nın 6. bölümü 18 Ekim akşamı 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda ARıza dizisinin 6. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Ali Rıza ve Halide’nin yakınlaştığı anların dikkat çektiği tanıtımda birlikte mücadeleleri merak uyandırıyor. Halide’nin Burak’tan kolyenin hesabını sorması heyecanı yükseltiyor.

ARıza 6. Bölüm Özeti

Arıza dizisinin 6. bölümünün özeti kısa bir süre sonra eklenecektir sitemize. Şimdilik önceki bölümün özetini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Arıza 5. Bölümünde Haşmet aklını kurcalayan soruları Ali Rıza’ya sorar. Ali Rıza verdiği cevaplarla Haşmet’in güvenini kazanır ve Haşmet’in sağ kolu olur. Haşmet, Rıza’ya kaleyi içerden çökertmek için konsorsiyuma girmesini ve Ersoylularla el sıkışmasını söyler. Fuat’a baskı yapan Haşmet,  Ali Rıza’nın artık onun sağ kolu olduğunu ve onunla sulh içinde bir arada olmaları gerektiğini söyler. Konsorsiyum toplantısına sürpriz bir şekilde katılan Haşmet, aldığı kararla herkesi şaşırtır.  Haşmet’in beklenmedik hamlesi karşısında Fuat, kendisine destek aramak için harekete geçer. Geçmişin izlerini süren Halide ise ‘ Sadi Aksoy’ un peşine düşer ama Sadi Aksoy’un peşine düşen sadece Halide değildir. Ali Rıza da çok farklı bir nedenle Sadi’nin peşindedir. Ancak Ali Rıza’yı Muzaffer’in de içinde olduğu büyük bir sürpriz beklemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here