Benim Adım Melek 34. Bölüm 2. Fragman

0

Tüm zorluklara rağmen anneliğini ön planda tutan ve çocukları için hayata sımsıkı tutunan Melek’in ve ailesinin hikayesini konu alan TRT 1 dizisi Benim Adım Melek’in 34. bölümü 7 Ekim 2020 akşamı 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Benim Adım Melek dizisinin 34. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Örnek bir aile dizisi olarak sunulan ve büyük beğeni toplayan ve üç çocuğuyla babasının evine dönen Melek’i ünlü oyuncu Nehir Erdoğan canlandırmaktadır. Melek’in başına buyruk en büyük kızı Defne’yi Rabia Soytürk canlandırmaktadır. Melek’in ortanca çocuğu olan oğlu Kerem’i Ulvi Kahyaoğlu, küçük oğlu Seyit Ali’yi ise Poyraz Ar canlandırmaktadır.

Benim Adım Melek 34. Bölüm Özeti

Seyit Ali Melek’in ilaç kutusunu görmüş, ona neyi olduğunu sorar. Melek babasına gerçeği söyleyecek midir? Halil, Melek’e tedavinin işe yaramadığını nasıl söyleyeceğini kara kara düşünmektedir. O bu düşüncelerden herkese Melek’in iyi olduğu yalanını söyleme kararıyla sıyrılırken, Mirza arkadaşına karşı çıkar.
Kenan kasayı kurcalarken yakaladığı Alpay’ı affetmek için ona hangi şartları koyar? Seyit Ali, Halil’in elindeki hastane dosyasının kime ait olduğunun peşine düşer. Bu yol onu nereye çıkaracaktır?
Mahmut Kadriye’nin beğendiği evi Mithat’ın tuttuğunu öğrenince delirir. Zeynel sonunda Ünzile’yi istemeye gidecektir. Mithat her şeyin yoluna girdiğini düşünürken kendini büyük bir çaresizliğin içinde bulur. Ona yardım elini uzatan kişiye Mithat’ın cevabı ne olacaktır?
Melek’in doğum günü için neler planlanmaktadır? Melek tedavinin iyiye gittiğini düşündüğü için bütün dileklerinin gerçekleştiğine inanmaktadır. Hangi gerçeklerin üstündeki örtü kalkacaktır? Funda Alpay’a Kenan’la ilgili neler söyleyecektir? Melek, Seyit Ali ve Defne kendilerini buldukları noktalarda hangi gerçeklerle yüzleşeceklerdir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here