Benim Adım Melek 36. Bölüm 2. Fragman

0

Tüm zorluklara rağmen anneliğini ön planda tutan ve çocukları için hayata sımsıkı tutunan Melek’in ve ailesinin hikayesini konu alan TRT 1 dizisi Benim Adım Melek’in 36. bölümü 21 Ekim 2020 akşamı 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Benim Adım Melek dizisinin 36. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Örnek bir aile dizisi olarak sunulan ve büyük beğeni toplayan ve üç çocuğuyla babasının evine dönen Melek’i ünlü oyuncu Nehir Erdoğan canlandırmaktadır. Melek’in başına buyruk en büyük kızı Defne’yi Rabia Soytürk canlandırmaktadır. Melek’in ortanca çocuğu olan oğlu Kerem’i Ulvi Kahyaoğlu, küçük oğlu Seyit Ali’yi ise Poyraz Ar canlandırmaktadır.

Benim Adım Melek 36. Bölüm Özeti

Benim Adım Melek dizisinin 21 Ekim akşamı yayınlanacak olan 36. bölümünün özeti kısa süre sonra eklenecektir. Şimdilik dizinin bir önceki bölümünün özetine göz atabilirsiniz.

Seyit Ali Melek’in hasta olduğuyla yüzleşirken yanında Defne vardır.. Melek’in her şeyi duyduğunu anlayan Halil, onun peşine düşer. Öte yandan Seyit Ali, Kerem ve Defne Melek’i konağa nasıl getireceklerine dair konuşurlar. Üçü nasıl bir yol izleyeceklerdir?
Alpay Funda’nın anlattıklarından sonra kimin yanında yer alacaktır? Zeynel evlilik hazırlığına başlamak üzereyken aldığı ihtarnameyle yıkılır. Mithat ve Seyran bir hayat kurmayı planlarken Mithat kötü bir halde Seyran’a sığınır. Mithat’ın yaşadıkları onu nasıl bir yola sokacaktır?
Kerem’in maçı sonrası konağa gidip kutlama yapılacakken Funda Seyit Ali’ye Melek’le ilgili ne söyleyecektir? Cumali Halil’in arabayı satışa çıkarttığını öğrenir, onunla konuşmaya gider. Seyit Ali çocukların oyununu bir kenara bırakıp Melek’in evden çıkarılması için ev sahibiyle konuşur. Bu duruma kim, nasıl tepki verecektir? Melek babasının öfkeyle yaptığını düşündüğü bu eylem karşısında ne yapacaktır?

benim adım melek yeni bölüm, benim adım melek fragman, fragman izle, benim adım melek 21 ekim bölümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here