Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragman

0

ATV’nin farklı bir senaryoya sahip olan, başrollerinde Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış’ın yer aldığı dizinin yeni bölümü 15 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. fragmanını izleyebiliceksiniz.

Adana Çukurova’da çekilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin detayları için Bir Zamanlar Çukurova Konusu yazımızı da inceleyebilirsiniz. Linkteki yazımızda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularını, konusunu ve dizi ile ilgili diğer detayları bulabileceksiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukuova 68. bölümü özeti kısa bir süre sonra sitemize eklenecektir. Bu bölümün özeti eklenene kadar bir önceki bölümün özetine göz atabilirsiniz.

Demir, Züleyha’yı vuran silahın sahibinin Yılmaz olduğunu öğrenir ve konağa gider. Müjgan’ın neden Züleyha’yı vurduğunu öğrenmek için ısrarlı olarak sorar. Yılmaz da Züleyha ile yaptıkları plana sadık kalarak Müjgan’ı savunur. Fekeli, daha sonra olayın olduğu gece Behice’nin kolunda gördüğü kanı hatırlar ve bu şüphesini Yılmaz’a da anlatır.

Yılmaz Hünkar’ın hisselerini alıp holdinge girmek üzeredir. Demir bununla uğraşırken bir yandan da Züleyha’nın vurulma olayı ortaya çıktı. Yılmaz ile Züleyha’nın kaçma planını Hünkar da desteklemektedir ve hatta destek bile olmaktadır.

Hünkar ve Fekeli, olan biten içinde daha çok buluşmaya dertleşmeye başlamıştır. Bu kadar olaydan sonra, dostlukları pekişmiştir ama bir yandan da kalplerinde küllenen aşk yeniden alevlenmek üzeredir! Şermin ve Füsun’la dedikodu yaparak, hem kendilerini aklayan hem de konuşulanları öğrenen Behice, bir bilgiye daha ulaşır. Küçükken Fikret’in vücudu kaynar suyla yanmıştır. Fikret’in gerçekten Fekeli’nin mirasçısı olup olmadığını anlayabileceği bir bilgi vardır artık elinde!

Şehir olan bitenle yine çalkalanırken, Züleyha’nın ağzını aramak için konağa gelen Şermin, konak bahçesinde Gaffur ve Saniye’yle karşılaşır. Yine Gaffur’un suçunu bildiğine dair imalarla Gaffur’un içine kurt düşürür. Şermin, Züleyha’nın ağzından Müjgan’ı suçlayan tek kelime alamaz! Demir’e yanlış bilgi vermiş durumuna düştüğü için korkuya kapılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here