Çatı Katı Aşk Yeni Bölüm

0

Çatı Katı Aşk dizisinin 15. bölümü 17 Ekim akşamı Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dilerseniz bir öndeki bölümün detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

10 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan çatı katı aşk, Kanal D’nin en sevilen ve en ilgi duyulan, eğlenceli, romantik komedi türü dizisidir. Yeni bölümde, oyuncu olan Selin Şeker; Şirin karakteri ile kadroya dahil olarak diziye renk vermiştir. Son Bölüm Çatı Katı Aşk özet merak edenler için 14. bölüm yine ortalığı kırıp geçiren sahnelere konu oldu. Yasemin’in ailesi, kızlarının Ateş ile evli olduğunu öğrenmeleri üzerine ortalık kızışmaya başlıyor ve işler içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Gülriz de, Yasemin’in anne ve babasının Nedret ve Üzeyir olduğunu öğrenmesi, çatı katını karıştırıyor. Diğer yandan Ayşen ise, Şenay’ın annesi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine şok geçiren Ayşen, Ateş’in bu durumu bildiğini ve bile bile bunu ondan gizlediğini düşünür. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Ayşen, kendini odasına kapatır ve kimseyi görmek istemez. Ateş ise Ayşen’e onu kesinlikle kandırmadığını anlatmak için elinden geleni yapar.

Çatı Katı Aşk Son Bölüm

Çatı Katı Aşk son bölüm Yasemin’in anne ve babası Yasemin’e çok kızmış ve memlekete geri dönme kararı alırlar. Ateş de kendini Ayşen’e anlatamamanın stresini yaşar ve o da yalnız kalmak ister. Ateş’in hangi isteği gerçek oldu ki bu da gerçek olsun? O gece tanışmış olduğu Şirin ile olaylı bir gece geçiren Ateş’in isteği kısmen de olsa yerine gelir. Ortalık karışıyor ve işin içine polisler giriyor. Bu durumda Ateş asla olmak istemeyeceği bir yerde ve olmak istemeyeceği şekilde o geceyi Şirin’le geçirmek zorunda kalır. Şirinin geri dönmesi Ateş’e hiç iyi gelmiyor. Şirin yüzünden Ayşen ile Ateş’in arası bozulmaya başlar. Gülriz de Nedret ve Üzeyir’e her şeye yeniden, en başından başlamayı istediğini teklif eder. Bunun üzerine Üzeyir teklifi kabul eder ve yeni bir sayfa açmak ister. Ama bu ilişkinin resmiyete dökülmesi aslında Yasemin ve Demir ilişkisi, Ateş ve Ayşen ilişkisi için hiç de iyi olmamıştır. İşler daha da karışacaktır. Şirin’in gelişi mahallede ve çatı katında çok büyük bir karmaşıklığa neden olur. Ayşen’in yeni kararı ise herkese yeni bir şok etkisi yaratacaktır. 15. Bölüm fragramı henüz yayınlanmayan Çatı Katı Aşk, gelecek hafta yeni heyecanlarla ekranlarda olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here