Çocukluk 2. Bölüm 1. Fragman

0

Fox TV’nin Çocukluk dizisi, dizinin planlanmış olan ilk adından dolayı RTÜK ile sıkıntı yaşadılar ve dizinin adını değiştirmek zorunda kaldılar. İlk bölümü büyük beğeni toplayan Çocukluk dizisinin 2. bölümü 16 Ekim 2020 akşamı Fox TV ekranlarında olacak.

Bu yazımızda Çocukluk dizisinin 2. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Erdal Beşikçioğlu ve Türk televizyonunun genç yaştaki en büyük yeteneklerinden birisi olan Beren Gökyıldız’ın başrolünde yer aldığı Çocukluk dizisinde tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açması ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Buraya gelen 4 küçük kızın hayatta çektikleri zorlukları ve birlikte bu zorlukların üzerinden nasıl geldiklerini anlatan bir dram dizisi Çocukluk.

Çocukluk 2. Bölüm Özeti

Çocukluk dizisinin 2. bölümünün özeti kısa süre sonra sitemize eklenecektir. Dilerseniz şimdilik Çocukluk ilk bölümünün özetine göz atabilirsiniz.

Aile içi şiddet mağduru olan sekiz yaşındaki küçük Zeynep, Mahir Boztepe’nin müdürlüğünü yaptığı Ali Kaan Umut Evi’ne alınır. İlk kez annesinden ayrılan küçük kız, annesinin birkaç güne gelip onu alacağına dair masum hayaller kurarken, gerçeklerin onun minik kalbini paramparça edecek kadar acı olduğunun henüz farkında değildir. Umut Evi’nin müdürünü sevmemiş, ilk andan itibaren oda arkadaşı Mavi’den nefret etmiştir. Kurtulmaya çalıştığı Umut Evi, hayatının onun tek koruyucusu olduğunu, sürekli kavga ettiği Mavi’nin ise kardeşten öte kaderdaş olduğunu anlaması için küçük Zeynep’in gerçek dünyanın acımasızlığıyla yüzleşmesi gerekmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here