Çukur 100. Bölüm 2. Fragman

0

Çukur dizisinin 4. sezonunun 8. bölümü ya da toplamda 100. bölümünün sneak peek videosunu bu yazımızda izleyebilirsiniz. İlk sahnesini yayınladığımız Çukur’un yeni bölümü 26 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Show TV ekranlarında yer alacak.

Bu yazımızda Çukur dizisinin 100. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Dizinin yayınlanan ikinci fragmanında kadına şiddete karşı bir sahne yer alacağını görüyoruz. Çukur’da yaşayan kızlardan birine sevgilisi şiddet uygulamış, bunun intikamını almak tabi ki Yamaç ve Salih’e düşecektir. Fragmanın ikinci kısmında ise Yamaç’ın Cengiz Erdenet’i ailesindeki tüm erkekleri öldürmekle tehdit ettiği görünüyor.

Çukur 100. Bölüm Özeti

Çukur dizisinin 4. sezonunun 8. bölümünün özeti sitemize bir süre sonra eklenecektir. Şimdilik bir önceki bölümün özetini inceleyebilirsiniz.

Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here