Çukur 4. Sezon 5. Bölüm 2. Fragmanı

0

Çukur dizisinin 4. sezonunun 5. bölümü ya da toplamda 98. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümü 5 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Show TV ekranlarında yerini alacak.

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı İstanbul’da Çukur adlı bir mahalleyi anlatan mafya dizisi Çukur’un yeni bölümünde de heyecan hep en üst seviyede olacak.

Çukur 4. Sezon 5. Bölüm Özeti

Çukur’un son bölümünde Cumali, Yamaç’ın Cengiz Erdenet için çalıştığını öğrendi. Bunun üzerine de Çukur’un tüm adamlarını Erdenetler’in üzerine saldı. Bu sefer mantıklı davrandı ama bodoslama saldırmak yerine Yamaç’ın defterini okuyup hamel yaptı. Çukurdakiler bu kez Erdenetleri hiç beklemedikleri bir şekilde vuruyor. Bu hamlelerin Çukur’un yok olmasına neden olacağını anlayan Yamaç, bu sorunu kökünden çözme konusunda bir adım atıyor. Bu plan için Vartolu ve Aliço da Yamaç’a yardım ediyor.
Diğer tarafta da Efsun’un babaannesi Makbule de Yamaç’ı öldürmek için bir plan yapıyor. Fakat planlarını torunu Efsun bozuyor ve Makbule’yi öldürüyor.
Diğer taraftan da Cumali, amcasının mezarını kazıyor ve mezarda amcasının olmadığını öğreniyor. Böylelikle amcasının ölmediği gerçeğini ve Erdenetlere kan söktüren kişinin amcası olduğunu öğrenecek.
Son olarak Emmi’nin de alzheimer hastalığı iyice ağırlaşıyor artık. Selim, Emmi’yi Silivri’de buluyor ve Emmi Selim’i tanımıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here