Çukur 4. Sezon 6. Bölüm İlk Sahne

0

Çukur dizisinin 4. sezonunun 6. bölümü ya da toplamda 99. bölümünün sneak peek videosunu bu yazımızda izleyebilirsiniz. İlk sahnesini yayınladığımız Çukur’un yeni bölümü 12 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Show TV ekranlarında yer alacak.

Dizinin son bölümünde Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç, Çukur’a saldıran Cengiz Erdenet’in kafasına silah dayadı ve öldürüp öldürmeyeceği bir sonraki bölümde belli olacak. Bir diğer bilinmeyen durumda Karaca’nın, dedesinin ölümünde rolünün olduğunu öğrendiği kardeşim Akın’a karşı nasıl bir tavır takınacağı. Bakalım bu bölümde buna bir cevap bulabilecek miyiz?

Çukur 4. Sezon 6. Bölüm Özeti

Yamaç son hamlesinden sonra karşısında ilk defa en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz’in isteğiyle Arık’ı korumak zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da korumak için Arık’la nefes kesen bir mücadeleye girecek. Yamaç, aldığı zorlu görevi başarabilmek için Vartolu’dan yardım isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun sonuçları merakla beklenecek. Efsun, içine düştüğü zor durumdan beklenmedik, eski bir müttefikinin yardımıyla çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Cumali’nin, Erdenetler’e karşı yaptığı son hamle Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola sürükleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here