Çukur 4. Sezon 7. Bölüm 1. Fragman

0

Çukur dizisinin 4. sezonunun 7. bölümü ya da toplamda 100. bölümünün sneak peek videosunu bu yazımızda izleyebilirsiniz. İlk sahnesini yayınladığımız Çukur’un yeni bölümü 19 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Show TV ekranlarında yer alacak.

Bu yazımızda Çukur dizisinin 100. bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Dizinin son bölümünde Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç, Çukur’a saldıran Cengiz Erdenet’in kafasına silah dayamıştı ama öldürememişti. Bölümde Erdenetler ile Çukur’un arası artık içinden çıkılmaz bir hale girecek çünkü Cumali Arık Erdenet’i öldürdü. Bakalım yeni bölümde neler göreceğiz. Bunun için sitemizde yayınlanan Çukur 100. bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz.

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm Özeti

Çukur dizisinin 4. sezonunun 7. bölümünün özeti sitemize kısa süre sonra eklenecektir. Şimdilik bir önceki bölümün özetini inceleyebilirsiniz.

Yamaç son hamlesinden sonra karşısında ilk defa en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz’in isteğiyle Arık’ı korumak zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da korumak için Arık’la nefes kesen bir mücadeleye girecek. Yamaç, aldığı zorlu görevi başarabilmek için Vartolu’dan yardım isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun sonuçları merakla beklenecek. Efsun, içine düştüğü zor durumdan beklenmedik, eski bir müttefikinin yardımıyla çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Cumali’nin, Erdenetler’e karşı yaptığı son hamle Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola sürükleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here