Çukur 4. Sezon 7. Bölüm İlk Sahne

0

Çukur dizisinin 4. sezonunun 7. bölümü ya da toplamda 99. bölümünün sneak peek videosunu bu yazımızda izleyebilirsiniz. İlk sahnesini yayınladığımız Çukur’un yeni bölümü 19 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Show TV ekranlarında yer alacak.

Bu yazımızda Çukur dizisinin 99. bölümünün ilk sahnesini izleyebilirsiniz.

Dizinin son bölümünde Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç, Çukur’a saldıran Cengiz Erdenet’in kafasına silah dayamıştı ama öldürememişti. Bölümde Erdenetler ile Çukur’un arası artık içinden çıkılmaz bir hale girecek çünkü Cumali Arık Erdenet’i öldürdü. Bakalım yeni bölümde neler göreceğiz. Bunun için sitemizde yayınlanan Çukur 100. bölüm fragmanlarına göz atabilirsiniz.

Çukur 4. Sezon 7. Bölüm Özeti

Çukur 4. Sezon 7. Bölümünde (99. Bölüm); Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here