Çukur 4. Sezon 8. Bölüm İlk Sahne

0

Çukur dizisinin 4. sezonunun 8. bölümü ya da toplamda 100. bölümünün sneak peek videosunu bu yazımızda izleyebilirsiniz. İlk sahnesini yayınladığımız Çukur’un yeni bölümü 26 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Show TV ekranlarında yer alacak.

Bu yazımızda Çukur dizisinin 100. bölümünün ilk sahnesini izleyebilirsiniz.

Dizinin son bölümünde Yamaç, Arık’ın ölümünden asıl sorumluların Nedim ve onun patronu olduğunu kanıtladı. Ama sonrasında Cengiz Erdenet Yamaç’ı tüm ailesini öldürmekle tehdit etti. Çukur 100. bölüm ilk sahnesinde ise Yamaç’ın Aliço ile konuşmasına sahne oluyoruz. Büyük ihtimalle Yamaç’ın abilerinden birisine birşey olacak yeni bölümde.

Çukur 4. Sezon 8. Bölüm Özeti

Çukur dizisinin 4. sezonunun 8. bölümünün özeti sitemize bir süre sonra eklenecektir. Şimdilik bir önceki bölümün özetini inceleyebilirsiniz.

Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak. Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

 

Çukur dizisi yeni bölüm, Çukur 26 ekim bölümü, Çukur sneak peek, Çukur 100. bölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here