Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 1. Fragman

0

Uzun bir COVID-19 arasından sonra Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezonu 23 Eylül’de başlamıştı. Bir önceki bölümde ise sürpriz yapılıp Kırmızı Oda dizisi ile ortak sahneler çekildi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 2. sezonunun 3. bölümü 7 Ekim akşamı TV8 ekranlarında yer alacak.

Bu yazımızda Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 14. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Aslında TV8’in diğer bir dizisi olan Kırmızı Oda’nın da senaryosuna ilham kaynağı olan yazar Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanının kısa bir bölümünden esinlenerek yazılmıştır. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrollerinde ise İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir rol alıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünün özeti kısa bir süre sonra eklenecektir. Şimdilik dizinin bir önceki bölümünün özetine göz atabilirsiniz.

Zeynep uzun bir zamandan sonra ilk kez sevip sevilmenin farkına varacaktır ama mutluluk ve huzurun farklı şeyler olduğunu zor yoldan öğrenecektir. Üstüne üstlük artık dış dünya ile de savaşmak zorundadır hayatına devam edebilmek için.
Mehdi herkesin haklılığıyla mücadele ederken bir çıkış yolu bulamaz ve çaresizliğe sürüklenir. Tüm bunlarla uğraşırken bir de kendini okula başlayan Kibrit’in yalanının ortasında bulur.
Mahallede esen umut rüzgarları Müjgan’ın yüreğine umutla birlikte korku da salar. Evde ise Müjgan’ın artık bambaşka bir misyonu vardır. Cemile kendi ayakları üzerinde durmak için Sultan’ın da yardımıyla bildiği yoldan ilerler ama kızının yokluğuna direnen Sultan’ın Cemile için başka planları da vardır.
Diğer tarafta Emine ise yaptığı tercihlerin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Aşk için ne kadar ileri gidebileceğine kendi bile şaşıracaktır. Nermin kendi kozasında kendi şeytanlarıyla savaşırken yine tek düşündüğü Zeynep olur. Beklemediği zamanda uzanan yardım eli Nermin’in bazı gerçekleri daha yakından görmesine fırsat verecektir.
Sakine’nin ektiği kıskançlık tohumlarıyla bir yanlışa sürüklenen Zeynep, kendini Mehdi’nin karşısında hiç olmak istemediği bir halde bulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here