Elite 4. Sezon

0

Elite Netflix ’in İspanya yapımı orijinal dizisi, özellikle gençler tarafından çok fazla ilgi toplamış bir dizidir. Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça kalitelidir. Oldukça emek harcanan bir proje olan Elite gerek konusuyla gerek özenle seçilmiş kadrosuyla tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

Elite Oyuncu Kadrosu ve Konu Hakkında

Netflix’ in gözde dizilerinden biri olan Elite özenle seçilmiş kadrosu aracılığıyla çok geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Jaime Lorente, Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso ve Danna Paola dizinin ana karakterlerini canlandıran ekibin en önemli isimlerindendir.

2. sezonda diziye dâhil olanJorge Lopez, Georgina Amorósve Claudia Salas, 3. sezonda da yer aldığı dizinin sevenlerine duyurulmuştur.

Elite dizisi, oyuncuları arasında daha önce başka bir İspanya yapımında boy göstermiş olan kişileri de bulunduruyor. Bunlar, la casa de papel dizinde Denver ve Allison Parker karakterlerini canlandıran oyuncular olarak biliniyor.

Kadrosu genel olarak oldukça zengin olan dizi, konusu bakımında da oldukça ilgi topluyor ve geniş bir kitle tarafından sevilerek izleniyor.

Genel olarak bir gençlik dizisi olarak bilinen yapımda, zengin ve birbirinden farklı pek çok öğrencinin bir araya geldiği bir okul içerisinde, öğrencilerin başlarından geçen olaylar, aile hayatları ve arkadaş ortamları gibi durumlar ele alınıyor.

Oldukça farklı kitlelerden öğrencileri bir arada bulunduran bir okulun hikayesini konu alan elite, Netflix yapımları arasında en çok tercih edilen gençlik dizisi olarak da biliniyor.

Elite 4. Sezon ve Son Bölüm Hakkında Yorumlar

Elite, 3. Sezon 8. Bölümü ile sezon finali yapmış olsa da pek çok kişi bunun sezon finali değil final olduğunu düşünüyor.

Dizinin izleyici kitlesinin büyük bir çoğunluğu 4. Sezonun geleceğini ima etseler de yapımcıların yaptıkları kesin bir açıklama ya da 4. Sezona onay verilmesi gibi bir durum henüz söz konusu değil.

İlk sezonlarda çok sevilen ve bir grup olarak takılmaya başlayan öğrencilerin son bölümde bir araya gelmeleri, özellikle izleyici kitlesinin kafasında 4. Sezonun geleceğine dair umutları yeşertmiş olsa da henüz net bir bilgi paylaşımı bulunmuyor.

Dizinin son bölümünde, 3. Sezon 8. Bölümde öğrencilerin başlarına bela olan müfettiş, çocuklar tarafından alt edilir ve ekip yeniden toplanır. Ekip içerisinden verilen kayıp, herkesi üzse de müfettişi atlatmanın verdiği mutluluk ve birbirlerine duydukları nefret ile toplanan öğrenciler, yeniden bir ekip bir aile olur.

Sezonda verilen kayıp olan Polo ise, yaptığı hatadan ne kadar pişman olsa da bu pişmanlığı dile getirmediğinden dolayı ne yazık ki hayatını kaybeder. Tek suçu ilk öldüren taraf olması olsa bile, herkes fazlaca üzerine gittiğinden dolayı hayatından vazgeçer ancak herkes bilmektedir ki, Polo, Marina’yı kazara öldürmüştür ve bunu yalnızca Carla’yı geri kazanmak için yapmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here