Fox TV’nin Entrika Dizisi Yasak Elma

0

Med Yapım imzalı olan, ilk bölümü 19 Mart 2018 tarihinde yayımlanan Yasak Elma dizisinin, yönetmenliğini Murat Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı ve müzikleri Cem Tuncer, Ercüment Orkut, Efecan Tuncer tarafından yapılan dram ve komedi türündeki Türk dizisidir. Yasak Elma Oyuncu Kadrosu birbirinden başarılı oyunculardan oluşmaktadır.

Eda Ece: Yıldız Karakteri

Şevval Sam: Halit’in eski karısı Ender Hanım

Talat Bulut: Zengin İş adamı ve Yıldız’ın kocası Halit

Nesrin Cavadzade: Şahika karakteri

Yasak Elma Konusu

Yasak elma Konusu ile dikkatleri üstüne çekmiştir. Zeynep ve Yıldız kardeşler birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi olan Ender Argun’la tanışınca değişmeye başlar. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiştir. Yıldız’a hayatının teklifini sunarak planlarını başlatmıştır.

Yıldız’ın hayatında bunlar gerçekleşirken, Zeynep’in çalıştığı firma da Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli ve ukala yapısına sahip zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşmeye başlar. Zeynep’in bilmediği en önemli şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yasak Elma Yıldız

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendi hayatını değil, Zeynep’i de etkileyecektir. Çünkü Zeynep hayallerinin peşinden koşan kendi halinde biridir ama Yıldız, kendisinden 20 yaş büyük olan adamın evlenme teklifini kabul eder ve hayatı değişir. Çünkü karşısında sadece kendisinden 20 yaş büyük bir adam değil; o adamın çocukları ve eski eşi de vardır. Yıldız bu mücadelede zorlanmaya başlar ve durumun içinden çıkmaya çalışır. Ama işin ucunda kendisinden çok büyük olan adamın zengin oluşu vardır. Yıldız, parayı ve şöhreti seven bir kadındır. Halit, duygularına hakim olan bir adam olsa da Yıldız’ı bırakmaya niyeti yoktur. Onu ve kardeşi Zeynep’i bu bataklığa düşürür. Halit, eski eşi ve çocukları için vicdan azabı çekmektedir. Ama hayatındaki güzel kadına da karşı koyamıyor. Ender, Yıldız’ı kıskanıyor, ama Halit’i kaybetmek istemediği için duygularına hakim olmayı başarıyor. Yasak Elma Yıldız’ın da bu hayatı bırakmaya pek niyeti yoktur. Entrikalarla dolu olan Yasak Elma dizisinde neler yaşanacak? Yıldız’ın para hırsı onu nerelere sürükleyecek? Heyecanlı sahneleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen Yasak Elma dizisi Pazartesi günleri FOX TV’de.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here