Fox TV’nin Yeni Dizisi: Çocukluk

0

Fox TV’nin yeni dizisi Çocukluk, daha dizi başlamadan reytinglere oynadı desek abartmış olmayız sanırım. İlk önce “Kimsesizler” olarak isimlendirilmiş olan Çocukluk dizisi, RTÜK’ten veto yemişti. Dizi sonlandırılacak mı şeklinde sorular sorulmaya başlamıştı. Daha sonra dizinin devam etmesine ve dizinin isminin değiştirilmesine karar verildi.

Dizinin başarılı oyuncu kadrosunu da göz önünde bulundurunca alınan kararın doğru olduğunu söyleyebiliriz. Çocukluk dizisine ait tüm fragmanlarını sitemizdeki Çocukluk Fragmanları kategorisi altında bulabileceksiniz.

Çocukluk dizisinin ilk bölümü 9 Ekim 2020 Cuma akşamı ekranlarda olacak.

Çocukluk Dizisi Konusu

Çocukluk dizisinin konusuna gelecek olursak, dizinin başrol oyuncularından birisi olan ve Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Mahir Boztepe karekteri Ali Kaan Umut Evi’nin açmıştır. Dizinin merkezinde aynı odada kalan ve yeni ailelerini bekleyen (daha doğrusu beklemeyen) 4 küçük kızın hikayesi anlatılıyor. Dizide odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) öz ailelerine özlem duymaktadırlar fakat bu özlemlerini diğer 3 arkadaşıyla gidermeye çalışmaktadır. Kızların yardımlarına koşacak kişi ise Umut Evi’nin memurlarından Ayşegül (Burcu Özberk) olacaktır.

Çocukluk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Yapım Bilgileri

Çocukluk dizisinin yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım üstlenmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosu aşağıda verildiği gibidir. Şu an için sadece ana karakterler eklidir, dizi başladıktan sonra güncelleme yapılacaktır.

  • Mavi –> Beren Gökyıldız
  • Mozi –> Kübra Süzgün
  • Bambi –> Nilay Yeral
  • Zeynep –> Derin Su Akkuş
  • Mahir Boztepe –> Erdal Beşikçioğlu
  • Ayşegül –> Burcu ÖZBERK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here