Hekimoğlu 20. Bölüm 1. Fragmanı

0

Kanal D’nin sevilen doktor dizisi Hekimoğlu’nun 20. bölümü 6 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak. Bu yazımızda Hekimoğlu dizisinin 20. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu dizisi, dünyaca ünlü House M.D. dizisinin Türkçe uyarlaması olarak ekranlarda yer almaya başladı. Dizide teşhis koyma konusunda uzman olan Doktor Ateş Hekimoğlu’nu Timuçin Esen canlandırıyor. Bir ayağı sakat olan Hekimoğlu’nu çok iyi canlandırdığını söylesek abartmış olmayız sanırım.

 

Hekimoğlu 20. Bölüm Özeti

Hekimoğlu dizisinin 20. bölümünün özeti kısa bir süre sonra sitemize eklenecektir. Dilerseniz yeni bölüm özeti eklenene kadar 19. bölümün özetine göz atabilirsiniz.

Hekimoğlu 29 Eylül Salı yayınlanan 19. bölümünde genç bir çocuk vakasında İpek ve Hekimoğlu karşı karşıya geliyor.

İpek ve Hekimoğlu ilk kez birlikte bir vakaya odaklanırlar. İki güçlü karakter, iki iyi doktor, iki eski arkadaş, iki zıt kutup zaman zaman aynı noktaya çekilseler de çatışmaları kaçınılmazdır. Vaka bir yana, aralarındaki tatlı-sert itişmeler kimsenin gözünden kaçmaz. Hatta bunun duygusal bir yakınlaşmaya işaret ettiğini bile düşünenler olacaktır. Kimilerinin eğlenerek, kimilerinin kıskanarak izlediği bu hallerin altında kim bilir ne sebepler vardır.

İpek ve Hekimoğlu arasında neler olacak? Doğru teşhisi İpek mi yoksa Hekimoğlu mu koyacak? Genç adam kurtulabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here