Hekimoğlu 21. Bölüm 1. Fragmanı

0

Kanal D’nin sevilen doktor dizisi Hekimoğlu’nun 21. bölümü 13 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak. Bu yazımızda Hekimoğlu dizisinin 21. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu dizisi, dünyaca ünlü House M.D. dizisinin Türkçe uyarlaması olarak ekranlarda yer almaya başladı. Dizide teşhis koyma konusunda uzman olan Doktor Ateş Hekimoğlu’nu Timuçin Esen canlandırıyor. Bir ayağı sakat olan Hekimoğlu’nu çok iyi canlandırdığını söylesek abartmış olmayız sanırım.

 

Hekimoğlu 21. Bölüm Özeti

Hekimoğlu’nun beklenmeyen imajı, hastanedeki herkesi şaşırtıyor. Herkes bu değişime dikkat kesilmişken, Hekimoğlu’nun aklı başka yerde. Şehir dışından gelen anne ve babasıyla yemek yiyecek olan Hekimoğlu, bu yemeği atlatmak için her yolu deniyor. Bunun yanında hastaneye yeni bir vaka geliyor. Üniversiteden yeni mezun olan genç, ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılıyor ve durumu giderek kötüleşiyor. Hekimoğlu ve ekip, hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri geçmişe uzanan bir aile dramı da gözler önüne seriliyor. İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkıyor.

Hekimoğlu dizisinin bu bölümünde aşağıdaki sorulara cevap bulabileceksiniz:

  1. Hekimoğlu ailesinden neden kaçıyor?
  2. Hekimoğlu’nun annesi ve babası nasıl insanlar?
  3. Hekimoğlu genç adamın hayatını kurtarabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here