Hekimoğlu 22. Bölüm 1. Fragmanı

0

Dünyaca ünlü House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan, Kanal D’nin sevilen doktor dizisi Hekimoğlu’nun 22. bölümü 20 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Hekimoğlu dizisinin 22. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Karmaşık bir vakayla daha karşı karşıya gelen Ateş, bu defa hata mı yapıyor? Hastaya kanser teşhisi koyan Hekimoğlu, Orhan’dan tam aksi bir cevap alınca işler düğümleniyor. Öte yandan Selin ve Ateş arasında geçen konuşma dikkat çekiyor. Ateş, Selin’in duygularından emin olmaya çalışıyor ancak bu durum her ikisinin kafasında da soru işaretlerine neden oluyor!

 

Hekimoğlu 22. Bölüm Özeti

Hekimoğlu dizisinin 22. bölümünün özeti kısa bir süre sonra sitemize eklenecektir. Dilerseniz yeni bölüm özeti eklenene kadar 21. bölümün özetine göz atabilirsiniz.

Hekimoğlu’nun beklenmeyen imajı, hastanedeki herkesi şaşırtıyor. Herkes bu değişime dikkat kesilmişken, Hekimoğlu’nun aklı başka yerde. Şehir dışından gelen anne ve babasıyla yemek yiyecek olan Hekimoğlu, bu yemeği atlatmak için her yolu deniyor. Bunun yanında hastaneye yeni bir vaka geliyor. Üniversiteden yeni mezun olan genç, ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılıyor ve durumu giderek kötüleşiyor. Hekimoğlu ve ekip, hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri geçmişe uzanan bir aile dramı da gözler önüne seriliyor. İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkıyor.

hekimoğlu yeni bölüm fragmanı, hekimoğlu son bölümü, fragman izle, hekimoğlu 20 ekim bölümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here