Hercai 43. Bölüm 1. Fragmanı

0

ATV’nin sevilen dram dizisi Hercai’nin yeni bölümü 16 Ekim 2020 akşamı ekranlarda yerini alacak. Dizinin son bölümünde Azize, Aslan’ı Midyat’tan uzaklaştırmaya çalışmasına şaşırırken yeni bölümde neler olacağına dair dizinin takipçilerinde bir merak var.

Bu yazımızda Hercai dizisinin 43. bölümünün ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Hercai dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Miran Aslanbey/Şadoğlu’nu Akın Akınözü oynamaktadır. Diğer bir ana karakter olan Reyyan Şadoğlu/Aslanbey’i ise Ebru Şahin canlandırmaktadır.

Hercai 43. Bölüm Özeti

Hercai dizisinin 43. bölümünün özeti kısa süre sonra bu yazımızda eklenecektir. Yeni bölümün özeti eklenene kadar bir önceki bölümün özetine göz atabilirsiniz.

Azize’nin uğruna yıllarını harcadığı intikamın asıl sebebini öğrenip daha fazla kimse zarar görmeden bu intikamı bitirmek isteyen Reyyan ve Miran yalandan bir ayrılık oyunu oynamaya karar vermişlerdir. Bu ayrılık aralarındaki özlem ve tutkuyu had safhaya çıkarırken Aslan’ın yan evde bilerek bıraktığı çakmağı bulan Miran’ın kıskançlığı ortalığı fena karıştırır. Reyyan’ın hamile olduğunu zanneden Hazar onu ve bebeğini olaylardan uzak tutmak için onları Zehra’nın yanına götürmeye karar verir. Bunu duyan Miran ise uzakları yakın etmenin yollarını arar ve Reyyan’ın gitmesine fırsat vermeden Zehra’yı ona getirir. Fakat Miran’ın bu hamlesi hiç beklenmedik olaylara sebep olacaktır. Aslan’ı bir türlü gönderemeyen Azize ise Aslan’ın duvarındaki Reyyan’ın fotoğraflarını görünce şok olur ve gönlünü Reyyan’a kaptıran Aslan’ı da bu sevda uğruna kaybetmemek adına Midyat’tan gitmesi için ona reddedemeyeceği bir teklif sunar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here