Kalk Gidelim 123. Bölüm Fragmanı

0

TRT1’in sevilen komedi dizisi Kalk Gidelim’in yeni bölümü olan 123. Bölümü 10 Ekim 2020 akşamı ekranlarda yerini alacak. Bu yazımızda Kalk Gidelim 123. Bölümünün fragmanını izleyebileceksiniz.

Kalak Gidelim dizisinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri gibi ünlü oyuncular rol alıyor. 2017 yılında yayına başlayan dizinin ilk sezonunda zengin bir hayat yaşarken birden iflas eden Mustafa Ali’nin köye dönüşü konu alınmıştı. Dizinin sonraki sezonlarında ise sıcak bir aile ortamında geçen komedi ağırlıklı konular işlenmiştir.

Kalk Gidelim 123. Bölüm Özeti

Ercan, Meryem’le barışıp işleri tam yoluna koymuşken Kelle İsmail Mustafa Ali ve Seyfettin’e, Ercan’ın itiraflarının yer aldığı video kaydını seyrettirir. Mustafa Ali ve Seyfettin yoğurthanedeki işçilerin kışkırtılması olayında Kelle İsmail’in tamamen suçsuz olduğunu anlamıştır. Ercan’ ın hakikaten yatacak yeri yoktur.

Kelle İsmail, şirkete çiçek ve çikolata ile gelen Seyfettin’in, Efe’ye kızını isteyeceğini düşünürken Efe ise bambaşka bir şey isteyerek Seyfettin’ i taca çıkarır. Efe’deki zeka pırıltısını gören kelle İsmail çocuğu anında işe alır.

Nurcan, Tatlıcı dükkanını Duru’nun yeni ofisi olarak tadilata alır. Artık Meryem süt ürünlerinin karşısındaki tatlıcı Dükkanı Boncuk Tarım ofisi olacaktır. O sabah Dalgiller’ in evinde büyük bir hengame yaşanır. Sabahın erken saatlerinde odasından çıkan Seyfettin üst verandada bir küp altına takılır. Kelle İsmail’le konuşan Seyfettin, bu altınların tarladan çıkan altınlardan Seyfettin’e düşen pay olduğu cevabıyla karşılaşır. Kelle İsmail ayrıca bir küp de Mustafa Ali’ye verdiğini söyleyince olaylar karmakarışık olur. Seyfettin, kardeşinin bir küp altın aldığını düşünür ve Mustafa Ali’nin kapısına dayanır. Kelle İsmail’in iki küple beraber verdiği dersin içinden nasıl çıkacağını bilemeyen Seyfettin, Sevda’dan gelen telefonla sarsılır. Sağlık ocağından arayan Sevda kendisine “kovid” teşhisi konduğunu söylemiştir.
Seyfettin, Karısına “kovid” bulaşmasından Mustafa Ali’yi sorumlu tutar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here