Kırmızı Oda 6. Bölüm 2. Fragmanı

0

Yönetmeliğini Cem Karcı’nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı TV8’in yeni yerli dizisi Kırmızı Oda’nın 6. bölümü 9 Ekim 2020 akşamı 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Kırmızı Oda’nın 6. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Dizinin başrolünde yer alan Binnur Kaya, başarılı bir psikoloğu canlandırıyor ve her bölümde farklı bir hikaye ile karşımıza çıkıyor dizi.

Kırmızı Oda 6. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda dizisinin 6. bölümünün özeti kısa bir süre sonra eklenecektir sitemize. Şimdilik önceki bölümün özetini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kırmızı Oda dizisinin 3 Ekim akşamı yayınlanmış olan 6. bölümünde temel konulardan birisi kadın erkek ilişkisiydi ve çoğunlukla aldatma konusu üzerineydi. Bu bölümde psikolog Piraye’nin neden kocasından boşandığını öğrenmiş olduk. Benzer bir aldatma hikayesini yaşatan bir adam da Piraye Hanım’a geldi. Eski karısını aldatmış ve yeni karısını hiç güvenmediğini belirtti hasta. Eski karısı hasta olduğu için de karısına geri dönmek istediğini söylüyor.

Dizideki bir diğer konu olan Meliha’nın ise üvey oğlunun evlendiği ve daha sonrasında birine kefil olduğu için borç batağına battığı ve babası tarafından reddedildiğini anlattı Meliha. Bölümün sonunda ise Meliha, Necdet ile ilgili bir hayal kırıklığı olduğunu söyledi fakat bunun ne olduğu gösterilmedi. Aldatma olduğu konusunda internette çok fazla yorum dönüyor bu konu ile alakalı olarak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here