Koçovalıların Mahallesi Çukur!

0

İstanbul’da olan en belalı mahallelerden biri olan Çukur, Koçova’lıların yönetimi altındadır. Koçovalılar, Çukur’u yönetirken, en önemli kurallarından biri de kesinlikle uyuşturucu satışına izin vermemeleridir. Fakat polise yakalanmak istemeyen ve uyuşturucu imalat ve satışını Çukur’da yapmak isteyen gruplar, Çukur’a yerleşmek istiyor. Bu şekilde var olan düzen de bozuluyor. Koçovalıların ailesine kadar girmeyi başaran ve can alan bu grup yüzünden, Koçovalılar pes etme derecesine gelmiştir. Ailenin küçük oğlu olan Yamaç, yıllar önce Çukur dışında bambaşka bir hayat kurmak için yeni bir hayata başlamıştı. Üniversiteden mezun olduktan sonra, bir firmada kimyager olarak çalışıyor, aynı zamanda müzikle ilgileniyordu. 

Yamaç’ın karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel olan Sena çıkıyor. Yamaç, sonsuz aşkı bulduğunu düşünürken; Çukur’un bu felaketlere sürüklenmesi sonucunda, Çukur’a geri dönmek zorunda kalmıştır. Ölünceye kadar hep mutlu olmak isteyen Sena ve Yamaç çifti, Çukur’a girdikten sonra hayal ettikleri mutluluğa bir gün erişeceklerine inandılar. Sena’nın tehlikeli geçmişi, Çukur’da bitmeyen mücadeleler yüzünden Yamaç ve Sena’nın hayatı, hayal ettikleri gibi olmamıştır. Sena’nın ölümünün ardından, Çukur’un yöneticisi olan İdris Koçovalı’nın da ölümü Çukur Mahallesini oldukça sarsmıştır. Dışarıdan gelen düşmanlar ve kendi içlerinde yaşayan düşmanlar yüzünden her anlarını temkinli geçirmek zorunda kalıyorlar. 

Çukur 4. Sezonda Neler Olacak?

İdris Koçovalı’nın ölümünden sorumlu olan asıl kişiler Koçovalılar’ın içinden olunca işler daha da çıkılmaz bir hal alıyor. Yamaç, Sena’yı nasıl unutacak? Çukur’u kim kurtaracak? Koçovalılar ne yapacak? Sena ve İdris Koçovalı’nın katilleri kim? Yamaç’ın arkasında kimler duracak? 

Çukur dizisi, yeni sezonda da nefes kesen sahnelerle dolu. Show TV’de yayınlanan Çukur, her sezonda olduğu gibi Bu Sezonda her Pazartesi akşamı izleyicileri ekran başına toplamayı başarıyor. Son dönemin en çok konuşulan ve kariyer zirvelerine çıkan Aras Bulut İymenli, Çukur dizisinde Yamaç karakteri ile çukur mahallesinde lider konumundadır. Bu sezon da aksiyon ve gerilim eksik olmuyor. 

Çukur dizisi, yeni bölümleri ile seyircilerle buluşmaya devam ediyor. Reytinglerde başarıyı elden bırakmayan dizinin karakterleri sayesinde her zaman gündemde kalmayı başarıyor. Oyuncular arasında Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor. 

Çukur Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor

SHOW TV

Çukur Dizisi Yeni Bölümleri Hangi Günler Yayınlanıyor

Her Pazartesi akşamı

Çukur Dizisi Kaçıncı Şimdi Sezonda

Çukur dizisi şuan 4. Sezondadır

Çukur Dizisi Yönetmeni Kimdir

Sinan Öztürk

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here