Masumlar Apartmanı 4. Bölüm 1. Fragman

0

TRT1’in çok iyi kadroya sahip olan ve yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’nın 4. bölümü 6 Ekim 2020 akşamı 20.00’da TRT1 ekranlarında olacak.

Bu yazımızda Masumlar Apartmanı dizisinin 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Birbirinden başarılı oyuncu kadrosunun performansı ve güçlü senaryosu ile çok konuşulan Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar paylaşıyor.

Masumlar Apartmanı 4. Bölüm Özeti

Han ortalığın hiçbir şekilde durulmayacağını anlayınca İnci’yi kaybetmemek için cesur bir adım atar ve ona evlenme teklifi eder. İnci teklifin şokuyla kalakalmıştır. İnci’nin karar vermesini sağlayan, çok eskiden annesi Ela tarafından yazılmış bir mektup  olur. İnci bir kararın eşiğindeyken, Masumlar Apartmanı’nın girişinde Safiye onu beklemektedir. Üstelik onun hakkında yeni şeyler öğrenmiştir…

Han’ın kardeşi Gülben, dış dünyaya açılmak için adım atmaya hazırlanır ancak yılların kafes hayatını aşmak kolay olmayacaktır. Safiye’yse hem İnci’nin gelişine hem Gülben’in hayallerine karşı kendi dünyasını korumak için kılıcına sarılmıştır. Bu dünyaya kimse girmeyecek, bu dünyadan kimse çıkmayacaktır. Eve gelen sağlık görevlileri dahil..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here