Masumlar Apartmanı 6. Bölüm 1. Fragman

0

TRT1’in çok iyi kadroya sahip olan ve yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’nın 6. bölümü 20 Ekim 2020 akşamı 20.00’da TRT1 ekranlarında olacak.

Bu yazımızda Masumlar Apartmanı dizisinin 6. bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Birbirinden başarılı oyuncu kadrosunun performansı ve güçlü senaryosu ile çok konuşulan Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar paylaşıyor.

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı dizisinin 6. bölümünün özeti kısa bir süre sonra sitemize eklenecektir. Şimdilik bir önceli bölümün özetine göz atabilirsiniz.

Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir.

Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır.

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin dünyası başına yıkılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here