Masumlar Apartmanı Konusu

0

TRT’nin en sevilen dizilerinden biri olan “Masumlar Apartmanı” kısa bir süre içinde reyting rekorları kırarak birçok izleyici tarafından araştırılan ve merak edilen dizilerden biri olmuştur. Masumlar apartmanı, OGM Medya’dan imzalı olan bir dram dizisidir. İlk bölümü birçok seyirci tarafından beğenilerek izlendi. Masumlar apartmanı, 15 Eylül’de ilk bölümü yayınlanmıştır. Yönetmenliğini ise birçok film ve diziye imza atan ve birçok ödül almaya hak kazanan Çağrı Lostuvalı yapmaktadır. Dizi, aile ve aşk türündedir. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli romanından uyarlanmıştır. Bu dizi, gerçek bir hayat hikayesini anlatır. Bir yandan korumacı olan dedesi ve erkek kardeşi ile yaşayan İnci’nin hayat mücadelesini anlatıyor. İnci’nin hayatı, bir kaza sonucunda değişmektedir. İnci’nin karıştığı kazada onu Han ve sırlarla dolu olan bir aile beklemektedir. Han’ın ablalarının en büyük korkuları ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşırı korumacı davranan kız kardeşler, İnciyi kabul edecek mi?  Han ve İnci yaşadıkları tüm acılara rağmen birlikte olacaklar mı? Derenoğlu ailesine karşı mücadeleyi aşk mı kazanacak?

Masumlar Apartmanı Karakterleri

Han, hasta babası ve üç kız kardeşi ile yaşamaktadır. Ailesine bakmakla yükümlü olan Han, kendi hayallerinden tamamen vazgeçmiştir. Ablalarının takıntılı karakterleri ile boğuşurken bir yandan da iş ile ev arasında mekik dokuyarak, ailesini ayakta tutmaya çalışmaktadır. Han, İnciyle tanıştıktan sonra hayatı değişmeye başlıyor. Han’ın ablası olan Safiye, annesinden miras aldığı temizlik takıntısını, hırçınlık ve saplantılı derecede olan ahlak anlayışıyla çevresindeki insanları bunaltıyor. Safiye, saatlerce yıkansa bile temizlenmediğine inanmaktadır. Han’ın diğer kız kardeşi olan Gülben, ailede en sessiz ve göze batmayan bir karakterdir. Hayatı boyunca ailesi tarafından hiç sevgi görmemiş ve hayatını ablası Safiye’nin baskısı altında geçirmiştir. Aile arasında Gülben’in hiçbir şekilde fikri sorulmaz. Gülben, tek kurtuluşunu aşkta arar ve gerçekleşmesi mümkün olmayan hayaller kurar.

Masumlar Apartmanı Hangi Gün

Masumlar Apartmanı dizisi, her hafta Salı günü akşam saat 20.00 de TRT ekranlarında yayınlanmaktadır.

Masumlar Apartmanının Oyuncuları Kimlerdir

Masumlar apartmanı dizisinin oyuncu KADROSUNDA Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Metin Coşkun, Ezgi Mola Atilla Şendil, Emir Özden Gizem Katmer, Uğur Uzunel, Alper Saldıran gibi isimler bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here