Masumlar Apartmanı Son Bölüm

0

Masumlar Apartmanı, TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan bir dizi ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından bir uyarlamadır. İzleyiciyi, kısa sürede sıra dışı konusu ve yetenekli oyuncuları ile ekran başına toplamayı başardı. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran Masumlar Apartmanı, psikolojik sorunları olan bir ailenin yaşamış oldukları çalkantılı hayatı gerçekçi bir şekilde izleyici karşısına çıkardı. İzleyenlerin daha ilk bölümlerden beğenisini kazanan Masumlar Apartmanı ciddi bir kitleye ulaşmayı başardı.

İlgi Çekici Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile kısa sürede reyting rekoru kırmayı başardı. Oyuncu kadrosunda ayrıca Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran ve Metin Coşkun gibi isimler yer alıyor.

Masumlar Apartmanı dizisi yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği bir kitap uyarlamasıdır. En son 3. bölüm ile ekranlara gelen Masumlar Apartmanı en çok izlenen dizilerden olmayı kısa sürede başardı. Bu başarıda en büyük pay sahibi olan oyuncu kadrosu ve konuyu gerçekçi yansıtmaları gelir.

Oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisi daha 3. bölümden izleyicinin beğenisini topladı.

Masumlar Apartmanı Sıra Dışı Konusu

TRT ekranlarında yayınlanan Masunlar Apartmanı dizisinin konusu Psikolojik sorunları olan bir ailenin hayatını konu alıyor. İnci (Farah Zeynep Abdullah) çok korumacı bir yapısı olan dedesi ve erkek kardeşi ile yaşar. Han (Birkan Sokullu) ise psikolojik rahatsızlıkları olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) ile çalkantılı bir yaşam sürer. Trafik kazası sonrası tanışan ve birbirlerinden oldukça etkilenen İnci ve Han daha sonra tesadüf eseri aynı apartmanda yaşamaya başlarlar.

Safiye ve Gülben çocuklukta anneleri tarafından maruz kaldığı baskı sonucu temizlik hastası olan hatta herhangi bir yiyeceği 4 defa sabunla yıkamadan yiyemeyecek kadar psikolojik rahatsızlıkları olan kişilerdir.

İnci’nin dedesi ise iki torunu ile yaşayan ve onlara gereğinden fazla korumacı davranarak hayatı zorlaştıran biridir.

En son 3. bölümü ile izleyici karşısına çıkan Masumlar apartmanı reytinglerde en çok izlenen dizi olmayı başardı. Son bölümde kapıda kalan İnci, Han ile aynı evde kaldı. Safiye ve İnci’nin dedesi durumu öğrenince büyük sorun çıkardı ve ilişkiye karşı çıktı. Birbirlerinden ayrılmaya karar veren İnci ve Han aşklarına engel olamadan başarılı olamadılar.

Ailelerinin ilişkilerine karşı çıkması ve iki tarafından birbirlerinden gizlediği sırlar İnci ve Han’ın hayatlarında sorunlar meydana getirir. Son sahnede ailelerine rağmen ilişkilerini devam ettirmek isteyen İnci ve Han evlenme kararı aldılar.

Masumlar Apartmanı dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanmış psikolojik rahatsızlıklara dikkat çeken biridir. Ayrıca izleyiciye kısa sürede farkındalık yaratmayı ve bu konuda sosyal medyada büyük yankı uyandırmayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here