Mucize Doktor 32. Bölüm 1. Fragman

0

Fox TV’nin sevilen doktor dizi Mucize Doktor’un yeni bölümü 8 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Başrolünde Taner Ölmez’in, üstün yetenekli otizmli doktor Ali Vefa’yı canlandırdığı Mucize Doktor dizisi Güney Kore’nin 2013 yılı dizisi olan Good Doctor’dan Türkçe’ye uyarlanmıştır. Dizide Taner Ölmez’in yanısıra Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan gibi oyuncular da rol almaktadır.

Mucize Doktor 32. Bölüm Özeti

Mucize Doktor’un 8 Ekim akşamı yayınlanacak olan 32. bölümünü özeti kısa süre sonra sitemize eklenecektir. Şimdilik geçen haftaki bölümün özetini inceleyebilirsiniz.

Dizinin 31. bölümü Ali için zorlu bir bölümdü. Öncelikli olarak babası yerine koyduğu Adil’in durumu her geçen gün daha da kötüleşiyordu. Buna karşılık Adil’in kızı Ferda hala babasının ameliyatı için onay vermiyordu. Neyseki bölümün sonunda Ferda, sonunda onay verdi ve Adil’in ameliyatını başarılı bir şekilde yaptılar hatta ameliyata Ferda da katıldı.

İkincisi ise Kıvılcım’ın bebeği ile alakalı durumdu. Sosyal hizmetler, bebeği almak için hastaneye geldiler fakat Ali, Ferman’ın yardımıyla çocuk hasta yalanıyla çocuğu verdirmedi. Fakat sosyal hizmetler ikinci kez geldiklerinde bebeği bu bek aldılar. Ali arabanın önünde durmasına rağmen bebek gitti. Burada oklar Beliz’e yöneltildi, çünkü Beliz bebeği evlat edinmek istemedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here