Öğretmen 5. Bölüm 1. Fragman

0

İlginç bir senaryosu olan ve hala dizinin konusunun tam olarak netleşmediği, gizemli bir senaryoya sahip olan Öğretmen dizisinin 2. sezonunun ilk bölümü olan 5. Bölümü 11 Ekim 2020 akşamı 20.00’da Fox TV ekranlarında olacak.

Bu yazımızdan Öğretmen dizisinin 5. bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Japonya yapımı Mr. Hiiragi’s Homeroom dizisinden uyarlanmış olan Öğretmen dizisinin başrolünde İlker Kaleli alırken, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu ve Serkan Keskin gibi oyuncular da ona eşlik ediyorlar.

Öğretmen dizisinin 5. bölümünün özeti sitemize kısa bir süre sonra eklenecektir. Dizinin yeni bölüm özeti eklenene kadar bir önceki bölümünü özetine göz atabilirsiniz.

Küçükkapı Lisesi’nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim’in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur?

Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif’le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz’la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem’in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here