Ramo 16. Bölüm 2. Fragman

0

Show TV’nin Adana’da başlayan ve daha sonrasında İstanbul’a taşınana popüler mafya dizisi Ramo’nun yeni bölümü 16 Ekim 2020 akşamı 20.00’da ekranlarda olacak.

Bu yazımızda Ramo dizisinin 16. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz. Bu fragmanda Ramo vuruluyor bakalım nasıl bir bölüm bizleri bekliyor.

Çok güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Ramo dizisinin başrolünde Ramo karakterini canlandıran Murat Yıldırım yer alıyor. Esra Bilgiç, Olgun Şimşek ve İlker Aksum da ona eşlik ediyor bu dizide.

Ramo 16. Bölüm Özeti

Ramo 16. Bölüm’ünde Cihangir’in işaretiyle Ramo ve ailesinin peşine düşen Kürşat, Ramo için büyük bir tehdittir artık. Geri sayım başlamış, Ramo’nun ailesini kurtarması için fitil ateşlenmiştir.

Sibel ve Ramo’yu bir arada gören Nehir’in şüpheleri devam ediyordur. Sibel’in Nehir’i Ramo’yla aralarında bir şey olmadığına dair ikna etmeye çalışırken Ramo için söylediği şey Nehir’i dehşete düşürür.

Ramo ve ailesini yok etmek için İstanbul’un altını üstüne getiren Kürşat ise hiç beklemediği bir anda Ramo’yu karşısında bulur. Ramo’nun bu cesur eylemi Cihangir’i bile şaşırtacak türdendir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here