Sadakatsiz Dizisi

0

Sadakatsiz Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan bir yeni sezon dizisi. Gerek konusu gerekse oyuncuları ve karakterleri ile izleyecek olanları daha fragman gösteriminde kendine bağlayan dizi, izleyicilerin oldukça dikkatini çekmiş ve büyük bir kitleyi etkilemeyi başarmıştır.

Oyuncuların daha önceki dizilerinde gösterdikleri performanslarının yanı sıra bu dizide de benzer karakterlere hayat veriyor olmaları izleyicileri etkilerken, özellikle başrol kadın karaktere hayat veren Cansu Dere’nin performansı, daha fragman yayınlanır yayınlanmaz izleyici kitlesini kendisine çekmeyi başardı.

Daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Ezel gibi projelerde başarılı oyunculuğu ile karşımıza çıkan Cansu Dere, sadakatsiz dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor ve bir kez daha muhteşem oyunculuğunu konuşturuyor.

Caner Cindoruk ise, Kadın dizisi projesinden sonra, Kanal D’ nin yeni sezon dizisi olan sadakatsiz ile ekranlara dönerek sevenleri ile buluşuyor.

“Aldatılan Kadının Öfkesi Cehennem Ateşinden Beterdir “

Sadakatsiz dizisi ilk yayınlanan fragmanında gösterilen yemek sahnesi ile şimdiden hafızalara kazındı ve yayınlanacağı zamanı iple çeken kocaman bir kitleyi kendisine bağladı.

Gösterilen ilk fragmanda, mutlu ve kusursuz bir aileyi canlandıran Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin performansı göz doldurdu.

Kocası Volkan’ın kendisini aldattığını öğrendiği genç kadının ailesi ile birlikte yemek masasında oturan Doktor Asya, bu genç kadın ve ailesinin sözlerini kendisi için iğneleyici bulur ve genç kadın ile sözlü sataşmaya girer. Ardından masadaki diğer herkesten özür diler ve izleyiciyi ekrana kilitleyen o açıklamayı yapar.

“Kocam 2 yıldır beni aldatıyor.”

Bu açıklamadan sonra Arap saçına dönen ilişkiler ve Doktor Asya’nın genç kadın tarafından yediği tokat darbesi izleyici ekran başına toplamaya yetti. Gerek Cansu Dere’nin gerekse genç oyuncu Melis Sezen’in performansları, izleyiciye göz dolduran bir dizi keyfi yaşatacaklarının habercisi.

BBC Uyarlaması Dizi, Türk Televizyonlarında Bir Efsaneye Dönüşüyor

Sadakatsiz, konu ve karakterler açısından BBC yapımı olan Doktor Foster dizinden uyarlama olarak ekranlara gelecek.

5 bölümlük bir mini dizi olarak BBC One ekranlarında yayınlanan Doktor Foster’ın hikayesi ise, daha önce çocuklarını öldürmüş ve kocasının yeni gelinini de zehirleyerek bu dünyadan uğurlamış olan Medea’nın hikayesinden kaynak alıyor.

Medea, Antik Yunan’ da bilinen en büyük zehir ve ilaç ustası olarak anılıyor. Bu nedenle BBC One ekranlarında yayınlanan Doktor Foster ve şimdi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Sadakatsiz dizisinin ana kadın karakteri doktor olarak karşımıza çıkıyor.

Türkiye’de gösterime girecek olan Sadakatsiz dizisinin uyarlaması, Med Yapım ve Mednova tarafından üstlenildi, senaristliğini Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk yapıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt bulunuyor. 7 Ekim Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin 2. Tanıtım fragmanının da yayınlandığını ve izleyicilerinin de heyecanla beklediğini de belirtmek gerek. Gerek konusu gerek esin kaynakları gerekse ülkemizdeki oyuncu seçimleri ile uzun soluklu bir proje olarak karşımıza çıkacak olan sadakatsiz, kendine şimdiden büyük bir izleyici kitlesi toplamış gibi görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here