Sefirin Kızı 22. Bölüm 1. Fragmanı

0

Star TV’nin, aşk dizisi Sefirin Kızı’nın yeni bölümü 5 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak. Bu bölümde bazı soruların cevap bulması bekleniyor.

Bu yazımzıda Sefirin Kızı dizisinin 5 Ekim’de yayınlanacak olan 22. Bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Sefirin Kızı dizisinde Sencer ve Nare’nin inişli çıkışlı aşkları ve bunun yanında Sencer’in dostu Gediz’in de Nare’ye olan aşkını konu alıyor. Bu aşk üçgenine bir de aileler katılınca çok dolgun bir senaryo ortaya çıkıyor.

Sefirin Kızı 22. Bölüm Özeti

Nare ve Sancar’ın kızları hakkındaki savaşları çok sert başlar. Sancar velayet davasında Nare’nin deli raporunu kullanmaz. Ama sağ gösterip sol vurur ve çok daha acıtıcı bir kurşunla Melek’in geçici velayetini almayı başarır.

Nare de sert oynamaya karar verir ve velayet konusunda yardım istemek için Gediz’e gider. Ama Sancar’ın ilk hasımlık hamlesi olarak Gediz’e de bir sürprizi vardır ve bu surpriz Gediz’i en zayıf yerinden vurur.

Gediz de canını çok acıtan bu hamleye cevap verir ama verdiği cevap Sancar’ın Yahya ile birlikte Kahraman’a karşı oynadığı oyunu tehlikeye atacaktır.

Halise mahkemede Menekşe’nin kötü bir üvey ana olduğuna şahitlik edince, Sancar geçmişte neler olduğundan şüphelenir. Elvan’ın yanıtları, evlat için evlenen Sancar’ın evlat için boşanma kararı almasına neden olur. Şimdi sıra, her şey için Nare’den af dilemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here