Sefirin Kızı 23. Bölüm 1. Fragmanı

0

Star TV’nin, aşk dizisi Sefirin Kızı’nın yeni bölümü 12 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak. Bu bölümde bazı soruların cevap bulması bekleniyor.

Bu yazımızda Sefirin Kızı dizisinin 12 Ekim’de yayınlanacak olan 23. Bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Sefirin Kızı dizisinde Sencer ve Nare’nin inişli çıkışlı aşkları ve bunun yanında Sencer’in dostu Gediz’in de Nare’ye olan aşkını konu alıyor. Bu aşk üçgenine bir de aileler katılınca çok dolgun bir senaryo ortaya çıkıyor.

Sefirin Kızı 23. Bölüm Özeti

Nare bir anlığına her şeyi unutup kendini duygularına kaptırsa da Sancar’ı affetmeyi başaramaz. Üzerine bir de Menekşe’nin Melek’e yaptıklarını öğrenince çıldırır. Sefirin kızının herkesten hesap sormasının vakti gelmiştir.

Sancar, şirket yönetiminden çekilince Zehra da Gediz’e karşı adaylığını koyar. Nare, marinada işe başlarken Müge’yi de işe alır. Kahraman ve Gediz bu durumdan hiç hoşlanmasalar da, artık sağdıçlar devri kapanmış, bacılar devri başlamıştır.

Sancar’ın boşanma davası açtığını öğrenince deliren Menekşe, Kavruk ile Eşe’nin kına gecesi haberiyle birlikte planlarını uygulamaya başlar. Akın’ı içeri alıp Melek’i götürmesini sağlamak ister ama yaptıkları Melek’in hayatını tehlikeye atar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here