Sefirin Kızı 24. Bölüm 1. Fragmanı

0

Star TV’nin, aşk dizisi Sefirin Kızı’nın yeni bölümü 19 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak. Bu bölümde bazı soruların cevap bulması bekleniyor.

Bu yazımızda Sefirin Kızı dizisinin 19 Ekim’de yayınlanacak olan 24. Bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Sefirin Kızı dizisinde Sencer ve Nare’nin inişli çıkışlı aşkları ve bunun yanında Sencer’in dostu Gediz’in de Nare’ye olan aşkını konu alıyor. Bu aşk üçgenine bir de aileler katılınca çok dolgun bir senaryo ortaya çıkıyor.

Sefirin Kızı 24. Bölüm Özeti

Menekşe’nin limonatasına koyduğu uyku ilacı yüzünden Melek’in kalbi durur. Nare ve Sancar, kızlarının acısıyla kenetlenirler. Nare kızı uçup gitmesin diye onun başucunda ellerini sıkı sıkı tutarken, Sancar camiye gidip Allah’a yalvarır ve bir adak adar. Eğer kızı yaşarsa, Alacakuş’la yavrusunu uçup gitmeleri için serbest bırakacaktır.

Menekşe konağın içinde hapis kalan Akın’ı dışarıya çıkarmaya çalışırken, Gülsiye’ye yakalanır. Kahraman, çocuk kaçırmaya kalkıştıkları için onlara çok sinirlenir ama yine de onları kurtarmak için bir plan yapar. Lakin, bu sefer Kahraman da Sancar’ın kurduğu çok büyük bir tuzağın içine çekilmiştir. Melek’in hayatıyla sınanan Sancar ve

Gediz, bir günlüğüne düşmanlıklarına ara verirler ve sadıçlıklarının ilk yıllarındaki kanunsuz günlerine geri dönerler. Acı, eski sadıçları bir günlüğüne de olsa birleştirmiştir ve Melek’in kalbini durduranların kalplerini söküp çıkarmadan durmayacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here