Sefirin Kızı 25. Bölüm 2. Fragmanı

0

Star TV’nin, aşk dizisi Sefirin Kızı’nın yeni bölümü 26 Ekim 2020 akşamı saat 20.00’da ekranlarda olacak. Bu bölümde bazı soruların cevap bulması bekleniyor.

Bu yazımızda Sefirin Kızı dizisinin 26 Ekim’de yayınlanacak olan 25. Bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Dizinin bu bölümünde en merak edilen sorulardan biri olan Melek’in iyileşip iyileşmeyeceği sorusu cevap bulacak. Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Sefirin Kızı dizisinde Sencer ve Nare’nin inişli çıkışlı aşkları ve bunun yanında Sencer’in dostu Gediz’in de Nare’ye olan aşkını konu alıyor. Bu aşk üçgenine bir de aileler katılınca çok dolgun bir senaryo ortaya çıkıyor.

Sefirin Kızı 25. Bölüm Özeti

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünün özeti kısa süre sonra eklenecektir. Şimdilik Sefirin Kızı dizisinin 24. bölümünün özetine göz atabilirsiniz.

Menekşe’nin limonatasına koyduğu uyku ilacı yüzünden Melek’in kalbi durur. Nare ve Sancar, kızlarının acısıyla kenetlenirler. Nare kızı uçup gitmesin diye onun başucunda ellerini sıkı sıkı tutarken, Sancar camiye gidip Allah’a yalvarır ve bir adak adar. Eğer kızı yaşarsa, Alacakuş’la yavrusunu uçup gitmeleri için serbest bırakacaktır.

Menekşe konağın içinde hapis kalan Akın’ı dışarıya çıkarmaya çalışırken, Gülsiye’ye yakalanır. Kahraman, çocuk kaçırmaya kalkıştıkları için onlara çok sinirlenir ama yine de onları kurtarmak için bir plan yapar. Lakin, bu sefer Kahraman da Sancar’ın kurduğu çok büyük bir tuzağın içine çekilmiştir. Melek’in hayatıyla sınanan Sancar ve

Gediz, bir günlüğüne düşmanlıklarına ara verirler ve sadıçlıklarının ilk yıllarındaki kanunsuz günlerine geri dönerler. Acı, eski sadıçları bir günlüğüne de olsa birleştirmiştir ve Melek’in kalbini durduranların kalplerini söküp çıkarmadan durmayacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here