Sen Çal Kapımı 13. Bölüm 2. Fragmanı

0

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünü paylaştığı aşk dizisi Sen Çal Kapımı’nın yeni bölümü  7 Ekim akşamı ekranlarda yer alacak.

Bu yazımızdan 7 Ekim akşamı yayınlanacak olan Sel Çal Kapımı dizisinin 13. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin popüler dizilerinden birisi olan, Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı ve Ayşe Üner Kutlu’nun senaryosunu yazdığı Sen Çal Kapımı’nın konusu olarak da çiçekçi olan Eda Yıldız, holding sahibi Serkan Bolat’ın hikayesi konu ediliyor. Serkan Bolat, eski kız arkadaşını kıskandırıp sonra da geri kazanmak için Eda ile anlaşma yapar. Fakat sonrasında beklemediği birşey olur ve Eda’ya aşık olur.

Sen Çal Kapımı 13. Bölüm Özeti

Selin, evleneceğini düşündüğü için Holding’teki hisselerinin bir kısmını devretmişti. Sürpriz ortak Efe Akman, hızlı bir giriş yapıyor. Serkan, hisseleri ondan geri almak için savaşmak zorunda.

Geçmişte bırakmaya çalıştığı hatasını Serkan’a anlatmak üzere yola çıkan Alptekin, Serkan ve Eda’yı birlikte görünce, beyninden vurulmuşa dönüyor. Oğluna durumu açıklamaya çalışırken sağlığı tehlikeye giriyor.

Serkan, gerek iş yaşamında, gerek özel hayatında büyük çıkmazlarla sınanıyor. Eda, onun yanında, hayatın her döneminde olduğu gibi, dimdik durmak istiyor. Aralarındaki çekim, engelleri aşabilmek için ikisine de güç veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here