Sen Çal Kapımı 14. Bölüm 1. Fragmanı

0

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünü paylaştığı aşk dizisi Sen Çal Kapımı’nın yeni bölümü  14 Ekim akşamı ekranlarda yer alacak.

Bu yazımızdan 14 Ekim akşamı yayınlanacak olan Sel Çal Kapımı dizisinin 14. bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin popüler dizilerinden birisi olan, Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı ve Ayşe Üner Kutlu’nun senaryosunu yazdığı Sen Çal Kapımı’nın konusu olarak da çiçekçi olan Eda Yıldız, holding sahibi Serkan Bolat’ın hikayesi konu ediliyor. Serkan Bolat, eski kız arkadaşını kıskandırıp sonra da geri kazanmak için Eda ile anlaşma yapar. Fakat sonrasında beklemediği birşey olur ve Eda’ya aşık olur.

Sen Çal Kapımı 14. Bölüm Özeti

Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve heyecanlıdır. Serkan ise ailesinin, Eda’nın ailesiyle olan bağlantısını öğrenir. “Bu benim sorumluluğum, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar.

Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister.

Eda ile aşklarını yaşarken, ofiste Serkan’ın yokluğunda programlar aksar, Leyla telefon trafiğinden çıldırır, ofistekiler panik haldedir. Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi Serkan’ı çıldırtır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here