Sen Çal Kapımı 15. Bölüm 1. Fragmanı

0

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünü paylaştığı aşk dizisi Sen Çal Kapımı’nın yeni bölümü  21 Ekim akşamı ekranlarda yer alacak.

Bu yazımızdan 21 Ekim akşamı yayınlanacak olan Sel Çal Kapımı dizisinin 15. bölümünün 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin popüler dizilerinden birisi olan, Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı ve Ayşe Üner Kutlu’nun senaryosunu yazdığı Sen Çal Kapımı’nın konusu olarak da çiçekçi olan Eda Yıldız, holding sahibi Serkan Bolat’ın hikayesi konu ediliyor. Serkan Bolat, eski kız arkadaşını kıskandırıp sonra da geri kazanmak için Eda ile anlaşma yapar. Fakat sonrasında beklemediği birşey olur ve Eda’ya aşık olur.

Sen Çal Kapımı 15. Bölüm Özeti

Eda, Serkan’ın onu terk etmesiyle mahvolur. İtalya’ya gidip eğitimini tamamlamaya karar verir. Ama bu kez de İtalya bursunu verenin babaannesi olduğunu ve halasının aracı olduğunu öğrenir. Halasıyla da arası bozulur. Artık kimsenin onun hayatına müdahale etmesine izin vermeyecektir.

Eda’nın işe gelmeyeceğini öğrenen Efe ona iş teklif eder. Sadece kendisine bağlı çalışabilecek, Serkan Bolat’la hiçbir ilişkisi olmayacaktır. Eda önce Serkan’la aynı binada, onu her gün görerek yapamayacağını düşünür. Ama sonra kararını hatırlar: Artık kimseye bağlı kalmadan, hayatının gidişatını kendisi belirleyecektir. Efe’nin teklifini kabul eder.

Eda’yı hayatından çıkardığını sanan Serkan, işyerinde çalışmaya başlayan Eda’yı görünce çıldırır. Ama Efe’nin çalışanı olduğu için bir şey yapamaz.
Eda Serkan arasında soğuk savaş başlar. Ofistekiler de şaşkındır. Eda tatlı tatlı intikamını alırken, Serkan’ı çileden çıkartmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here