Sen Çal Kapımı Son Bölüm

0

Serkan ve edanın sözleşmesi bitmek üzeredir. Sözleşmede Serkan’ın eski sevgilisi Selin ya evlenirse bitecekti ya da ayrılırsa. Ama Selin evlenmeye karar vermiştir. Sen Çal Kapımı son bölüm, Serkan’ın kafa karışıklığıyla dolu bir bölümdür.  Selin’in evlenmesine 1 hafta kala artık onu ikna etmeye başlamıştır. Serkan, Selin’i hala sevdiğini düşünüyordu. Belki de bir hırstı ama amacına ulaşmak istiyordu. Kafası karışık olan Serkan, Selin’in düğününe 5 gün kala onunla görüşmek ister. Selin, Serkan’a “Lütfen bana evlenme de” diye yalvarır. Ama Serkan bunu yapmaz ve o sırada aklına Eda gelir. Eda’yı aklından bir türlü çıkaramayan Serkan’ın kafası karışıktır. Selin evlenecekti ve Eda yurt dışına gidecekti.

Eda’nın Hayali

Eda hayallerine bu kadar yaklaşmışken neden Serkan’ı bu kadar çok düşündüğünü anlayamıyordu. Kendine kızan Eda, hayallerinin peşinden mi gidecekti? Aşk’ı için kalacak mıydı? Eda’nın hayali ve bu hayattaki tek amacı Mimar olmaktı. Artık uzaklaşması gerektiğine karar vermiştir, çünkü Serkan’a sırılsıklam aşık olduğunu fark etmiştir. Diğer yandan Selin’e gelen sürpriz telefonla İtalya’daki bir okulu kazandığı haberi gelir ve Selin de yurt dışına gitmeye karar verir. Serkan, Selin’i kaybedeceğini anlayınca arkadaşlarıyla birlikte Selin’in gitmemesi için plan kurmaya başlar. Selin’i ikna edemeyen Serkan, öfkesinden çılgına döner. Hastalanır.

Serkan ve Eda

Serkan’ın hastalandığını öğrenen Eda, Serkan’ı görmeye gider. Bunu duyan Selin de Serkan’ın yanına gider. Serkan ve Selin arasında büyük bir gerginlik başlar ve Selin’in gitmesini ister. Eda düşünmek için oradan uzaklaşır. Birbirlerini sürekli düşünen Serkan ve Eda çıkmaz bir yola girmiştir. Anlaşma, yerini aşka bırakmıştır ve ikisi de birbirlerine aşık olduğunu anlamaya başlamıştır. Serkan tüm gururunu ayaklar altına alır ve Eda’yı dağ evine götürmeye karar verir. Eda ve Serkan için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Serkan ve Eda aşkları için mücadele edeceklerdir. Fakat ortada büyük bir tehlike vardır. Serkan’ın annesi. Serkan’ın annesi başından beri olayların kurma olduğunu düşünse de bir ipucuna rastlayamıyordu. Serkan ve Eda ilerleyen bölümlerde ne yapacak? Eda okulunu bırakacak mı?  Aşk mı ağır basacak yoksa Eda’nın hayalleri mi? Serkan, Selin’i gerçekten unutacak mı? Tamamen farklı olan iki insan hayatını birleştirebilecek mi? Sen çal kapımı, 12. Bölümde yine heyecan dolu sahneleri ile ekranlarda olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here