Tövbeler Olsun 10. Bölüm 2. Fragmanı

0

TRT1’in eğlenceli haftasonu dizilerinden birisi olan Tövbeler Olsun 10. bölümü 18 Ekim 2020 akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu bölümünde de kendinizi gülmekten alamayacaksınız.

Bu yazımızda Tövbeler Olsun 10. bölümünün 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Cimri bir mücevher imalatçısı olan ve Horanta Holding’in sahibi olan Namzet Horanta’nın ailesinin cömertliğe doğru giden komik hikayesini konu alıyor Tövbeler Olsun dizisi. Dizinin oyuncu kadrosunda göze çarpan ilk oyuncu Namzet’i canlandıran Güven Kıraç ve Osman’ı canlandıran Erkan Can. Onlar dışında dizide Naz Çağla Irmak, Sercan Badur, İpek Tuzcuoğlu ve Çiçek Diligil gibi oyuncular rol almaktadır.

Tövbeler Olsun 10. Bölüm Özeti

Nazmiye, Anıl’a olan aşkını saklamaya çalışmaya devam etmektedir ama zorlanmaktadır artık. Dizinin bu bölümünde Nazmiye’nin Anıl’a olan aşkını bakalım kim öğrenecek. Diğer taraftan Sinan ve Kazım babasına yardımcı olmaya çalışırken yine başını belaya sokuyor ve Osman onları kurtaracaktır.

Hülya ve Latife ateşkes imzalamışlardı fakat bu durum çok da uzun sürmez. Latife, Hülya için yeni planlar hazırlamaktadır. Bu planıyla Hülya’yı zor durumda bırakmayı amaçlamaktadır. Bu planlar sonucunda Namzet olmadık işlerle uğraşmak zorunda kalacaktır. Bu sefer o kadar kolay helallik alamayacak.

Dizinin bu bölümünde cevap bulabileceğiniz sorular:

  • Nazmiye’nin Anıl’a olan aşkını kim öğrendi?
  • Namzet, Bahri’den helallik alabilecek mi?
  • Latife’nin oyununa gelen Hülya’yı bekleyen kötü sürpriz ne?
  • Osman’dan kız istemeye giden Namzet ve Latife, Osman’ın inadını kırabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here